פרגולות דקים בניה בעץ

פרגולות ודקים


 
דף הבית | צור קשר | דק איפאה | פרגולה | בנייה בעץ | דקים | גדר עץ | דק אורן | גלריה בניה בעץ | שותפים ברשת

פרגולות ודקים – עיצובי עץ מרהיבים לבית ולגינה

כולנו אוהבים עצים. אלמנטים שבנויים מעץ משרים אווירה נעימה וטבעית על מרבית האנשים, ובצדק. עץ הוא חומר טבעי ואמיתי, שניתן ליצור ממנו יצירות מדהימות ושימושיות כאחד. פרגולות ודקים הם דוגמא לעבודות עץ, שמוסיפות המון לכל מקום בו הן מוצבות, לרוב בגינות או חצרות בתים.

העשרת מראה הגינה

פרגולות ודקים מעשירים את המראה של כל גינה, ללא קשר לסגנון הגינון שבחרתם או הקיים בגינה. פרגולות ודקים יתאימו ויתנו מראה יוקרתי ומלא לגינה. לכל עיצוב גינה, סגנון בניית פרגולות ודקים שמתאים לו, מבחינת סוג העצים שבשימוש, הצבעים ועיצוב הפרגולה הכולל. המראה של מבנה עץ גדול ויפה, וחיפוי העץ המרשים על רצפת הגינה או על שפת הבריכה, יוצר רושם אדיר שלא ניתן להתעלם ממנו, והופך את השהייה בגינה לנעימה ביותר. אלו לא רק סופרלטיבים. פרגולות ודקים מקצועיים מעצים איכותיים ממש משנים את המראה של כל שטח, ומוסיפים לו נופך עשיר ויוקרתי, בנוסף לנוחות גדולה של ישיבה על משטח עץ איכותי בצל שמעניקה הפרגולה.

מגוון סגנונות עיצוב של פרגולות ודקים

התחום של פרגולות ודקים בישראל מתפתח מאוד וצובר תאוצה בשנים האחרונות. בעבר רק בבתי עשירי המדינה ראינו דקים שהיו נדירים ויקרים מאוד, אך כיום פרגולות ודקים אינם מותרות לעשירים בלבד, אלא נמצאים בהישג ידם של כל בעלי הגינות והבתים.
אפשר לבנות פרגולות ודקים, שמיועדים למרפסות או לפטיו ומחוברים לבית, ליצירת חלק משלים לבית עצמו, פרגולות ודקים שעומדים באופן עצמאי בגינה כמקום ישיבה נעים, פרגולות ודקים לצד בריכות שחייה פרטיות, שבנויים מעצים מיוחדים ומחורצים לשימוש זה, ועוד שלל עיצובים ושימושים שונים.

פרגולות ודקים בהתאמה אישית

תכנון ובניית פרגולות ודקים מתבצע באופן אישי ועל פי הזמנה ספציפית של הלקוח, שמתאימה לחלוטין לרצונות ולתנאי השטח של הגינה או הבית הרלבנטיים. ניתן לבחור מבין כמה סוגי עצים נפוצים, שכל אחד נותן מראה וצבע שונה, אווירה אחרת, ולכל סוג עץ האיכויות הספציפיות שלו. כמובן שכל העצים, שמשמשים לבניית פרגולות ודקים מטופלים ומיועדים לשימושים אלו מבחינת חוזק ועמידות. זו אחת הסיבות שחשוב להשתמש בשירותי אנשי מקצוע בתכנון ובניית פרגולות ודקים, אם רוצים תוצאה יפה ועמידה באותה מידה.
לסיכום, גינה עם פרגולות ודקים היא גינה יפה, מלאה ועשירה יותר. הם מדגישים ומעצימים את הצמחייה או עיצוב הגינה עצמו, ונותנים תחושה נעימה פרקטית ונוחה

לייבסיטי - בניית אתרים