פרגולות דקים בניה בעץ

דק פלסטיקדק פלסטיק ( דק סינטטי ) – איכות, יופי ועמידות

לפני התקנת דק בביתכם או בבית העסק שלכם, מוטב לדעת כי בין מגוון סוגי הדקים, קיים תחליף איכותי לדקים של לוחות עץ. דק פלסטיק יכול לתת מענה כתחליף לדק עץ, שכן הוא בעל מראה דומה מאוד לעץ טבעי ואינו דורש תחזוקה, בניגוד לעץ הזקוק לטיפול ותחזוקה שוטפים כדי לשמור על עמידותו ויופיו.

יתרונות נוספים הנמנים על דק פלסטיק הם חוזקם, מגוון הצבעים והטקסטורות הדומות לסוגי עץ רבים ועמידות.

דק פלסטיק – לא רק לוחות פלסטיק

יצרני חומרי הגלם לבניית דק פלסטיק מספקים מגוון רחב של תרכובות חדישות ומתקדמות. טכנולוגיות שמורכבות מחומרים שונים ויוצרות סוגי פלסטיק חדשניים ושונים מאוד ממה שהיה בעבר. הלוחות המלאכותיים החדשים לבניית דק פלסטיק משלבים למעשה בין האיכויות הטבעיות של העץ לבין החוזק והעמידות של חומרי פלסטיק, כך שבאמצעות כימיה חדשנית והנדסת חומרים מתקדמת. אנו מקבלים חומרי גלם מעולים לבניית דק פלסטיק, שמתפקד טוב באותה המידה, ולעתים טוב יותר, מאשר דק עץ סטנדרטי. בנוסף, דק פלסטיק מאפשר לך לבחור בין חיבור ברגים סטנדרטי, לבין פירזול נירוסטה סמוי למראה נקי ואחיד.

הטכנולוגיה שמאחורי דק פלסטיק

ייצור הלוחות שמשמשים בהתקנת דק פלסטיק, נעשה תוך ערבוב כמה חומרים יחד. משתמשים בסיבי עץ, חומרי מילוי וחומרי חיבור שונים. כל אלו ועוד מגוון חומרים מחוברים יחדיו באמצעות חימום ודחיסה חזקה מאוד, לצורה של תבנית לוחות דק פלסטיק סטנדרטיים. החומר שנוצר מספק חוזק ועמידות גדולים מאוד מפני בלאי ושריטות למשל, וכמובן שאינו מתעוות או מתכווץ בעת שינוים קיצוניים בטמפרטורה. בנוסף, דק פלסטיק הוא קל מאוד לניקוי, ואינו דורש הכנה מיוחדת לשם כך.

יתרונות נוספים שיש לקחת בחשבון עם בנית דק פלסטיק

החומרים המלאכותיים שמשמשים בבנית דק פלסטיק נהנים מכמה יתרונות: מבחינת שריפות או בטיחות אש, לוחות פלסטיקים לא ישרפו אלא יימסו או יתעוותו ורק בטמפרטורות גבוהות מאוד. נכון שגם לוחות עץ מטופלים נגד שריפות, אך עד רמה מסוימת. בלאי לאורך שנים של שימוש ופגעי מזג אוויר בלוחות עץ יביא נזקים מסוימים, ואילו לוחות דק פלסטיק עמידים הרבה יותר מבחינה זו. דק פלסטיק לעולם לא יירקב או יסבול ממזיקים. התקנה קלה ומהירה יותר, בגלל סוג החומרים בבניה של דק פלסטיק.

יועצי החצר עובדים עם דק פלסטיק "טימברטק" המיוצר בארצות הברית, שלהבדיל מדקים מפלסטיק המיוצרים בסין ברובם, הוא איננו חשוף לבעיית שריטות.
טימברטק עומד בתו תקן ישראלי ובטיחותי להתקנה בסביבת מקור מים ומגן מפני החלקה בכל סביבה רטובה. טימברטק עמיד בפני חרקים ומזיקים ואינו מצריך טבילה נוספת בחומרי הדברהטימברטק מכיל תוספי הגנה מפני קרני UV - דבר המבטיח דהייה פחותה ביותר של עד כ -7%.

ללא ספק, דק עץ הוא יפה ומרשים מאוד, אך כיום ניתן לקבל דק פלסטיק איכותי ביותר שנראה כמעט אותו דבר, מתאים לכל בית או בית עסק, במגוון צבעים ויתרונות רבים.

 

 

לייבסיטי - בניית אתרים