פרגולות דקים בניה בעץ

דק עץ


 
דף הבית | צור קשר | דק איפאה | פרגולה | בנייה בעץ | דקים | גדר עץ | דק אורן | גלריה בניה בעץ | שותפים ברשת

דק עץ – פיתרון ריצוף מושלם

יש משהו בבנייה מעץ.... משהו בסיסי בעץ מספק ומשדר לנו תחושה נעימה ומזמינה, כנראה בגלל המגע והיופי הטבעי של העץ, או העובדה, שמאז ומעולם עץ היה חומר בנייה בכל העולם. באותו הקשר, דק עץ מביא באופן טבעי יופי וחום לכל בית או גינה שבה הוא מותקן. דק עץ יוצר מעין המשך ישיר של הבית , ומביא את החצר פנימה אל תוך הבית או להיפך, תלוי בסוג ובמיקומו.

דק עץ – מתאים לכל סוג גינה

אחד היתרונות של בניית דקים מעץ הוא שהוא מתאים בצורה הרמונית לכל סוגי הגינות והבתים. דק עץ ייראה מדהים בגינות עם עיצוב נוף מודרני, שמשלב חומרי בנייה שונים, מזרקות ושאר אלמנטים של גינון. דק עץ מוסיף חמימות לגינה, וניתן להשתמש במגוון צבעים, מרקמים וצורות עיצוב של הדק, מבחינת כיוון פריסת הקורות למשל.
דק עץ משתלב בצורה מושלמת בגינות עם עיצוב יפני. גינה יפנית יוצרת מעין עולם קטן שמתאר טבע או מחקה אותו. דק עץ משתלב עם גדרות עץ, ויוצר משטח יפה המתאים מאוד לעציצים, אלמנטים של מים, ופריטי גינון אחרים . כמובן שגם בגינות מסורתיות דק עץ נראה יפה ומרשים. אזור ישיבה מעץ שמוקף במדשאה, צמחייה ופרחים, יוצר גינה יפה ביותר, שנעים לשהות בה זמן רב עם משפחה וחברים.
בגינות אורבאניות, כמו גינות גג או מרפסות, דק עץ מתאים מאוד ומוסיף יופי. זאת במיוחד לעומת שימוש ברצפת בטון או ריצוף המרפסת כמשטח הגינה. ניתן לבנות דק עץ על המרפסת או חלק מהגג, ועליו להניח עציצים וצמחייה לקבלת תחושה נעימה ומרגיעה, גם בדירות בקומות גבוהות ללא גינה או שטח אדמה.

לפטיו, למרפסת, לבריכה ולכל מטרה

דק עץ הוא בחירה מושלמת עבור כל מטרת ריצוף חיצוני. אם יש לכם פטיו או מרפסת, שאתם רוצים לרענן ולתת להם מראה חדש, נעים ויפה יותר מאשר ריצוף רגיל – דק עץ עונה על הצורך הזה, ומספק יתרונות רבים. דק עץ לצד בריכה פרטית למשל, משווה לגינה ולבריכה מראה נקי וחמים ויוצר קונטרסט למי הבריכה ומעצים את ציבעם הכחלכל . בנוסף ,המגע ברגליים יחפות בכניסה או ביציאה לאזור הבריכה נעים ומאפשר הליכה נינוחה גם בימים של שמש חזקה , וזאת בזכות יכולת הבידוד של העץ מפני חום וקור . שילוב של דק עץ עם ג'קוזי חיצוני חם ומפנק, מספק אווירה ומראה יוקרתיים ביותר, תוך מתן נוחות מרבית לבעלי הבית. דק עץ למעשה מתאים כפיתרון ריצוף לכל משטח חיצוני, וגם בפנים הבית.  ניתן להשתמש בו ליצירת במות מוגבהות או אזורים נעימים לישיבה. ניתן להשתמש בחומרים רבים וסגנונות בנייה שונים, אך זוהי עבודה לבעלי מקצוע מנוסים ומדויקים.                    
    דק אירוקו      דק אורן      דק סינטטי טימברטק   דק סינטטי           דק איפאה        דק אירוקו        דק סינטטי          דק איפאה  

לייבסיטי - בניית אתרים