פרגולות דקים בניה בעץ

דקים מעץ


 
דף הבית | צור קשר | דק איפאה | פרגולה | בנייה בעץ | דקים | גדר עץ | דק אורן | גלריה בניה בעץ | שותפים ברשת

דקים מעץ – חזקים, יפים נוחים!

אנשים רבים רוצים לבצע בעצמם עבודות שיפוץ ובנייה בבית, ואכן דברים רבים ניתן לבצע לבד ברמה סבירה. אך כאשר רוצים להוסיף לגינה או לבית דקים מעץ, רצוי להשאיר את העבודה לבעלי המקצוע. דקים מעץ חייבים להיות בנויים מחומרים איכותיים בלבד ומתוכננים ובנויים כך שיהיו חזקים, עמידים ויפים מאוד.

דקים מעץ – הכל אפשרי

דקים מעץ ניתן לבנות על כל משטח נתון אם זה אדמה משטח בטון או ריצוף קיים. את הדקים ניתן לעצב ולבנות במגוון צורות אם בצורות עיגול משושה וכל צורה אחרת רצויה. גם את לוחות הדק ניתן להניח במגוון וריאציות אם באלכסונים בזוויוות שונות ושיפועים שונים. ניתן לבנות גם כן דקים מכמה מפלסים שונים לפי עיצוב החצר. את הדקים ניתן להתאים למגוון פריטי הגינה אם זה לעצים ניתן להתעגל סביבם בצורות שונות או אם לאבנים המפוזרות בחצר כמו אבני דריכה או חלוקי נחל או סביב בריכות שחיה ונוי וחיפויים לג'קוזי.

דקים מעץ – יופי, נוחות ויוקרה

דק עץ מוסיף איכות לכל בית או גינה בהם הוא מותקן. אין אנשים רבים שלא אוהבים מראה של עצים, ואת התחושות הנעימות והחמימות אל בנייה מעץ. בניית דקים מעץ מוסיפה נופך של יוקרה לכל בית ומראה עשיר יותר בכל המובנים. בנוסף, דק עץ מקצועי הוא תמיד יפה מאוד למראה, נוח מאוד לשבת עליו, והוא שימושי מאוד למגוון מטרות ופעילויות חוץ.

חומרים לבניית דקים מעץ

כמובן שעץ הוא המרכיב העיקרי ממנו בונים דק. ישנם כמה סוגי עץ נפוצים בשימוש לבניית דקים מעץ, וכל אחד בעל תכונות שונות . ההבדלים הם בצבעים, בקושי של העץ, הבדלים קטנים בעמידות, וכמובן הבדלים במחיר. בארץ נפוץ מאוד השימוש בבניית דקים מעץ אורן, שגם גדל באופן מקומי בישראל (למרות שלא מגדלים אותו לצרכים מסחריים), ולכן מתאים לאקלים המקומי, וגם מציע מחירים נוחים. סוג עץ נוסף, שלאחרונה הופך פופולארי יותר בבניית דקים מעץ, הוא איפאה. זהו עץ דרום אמריקאי חזק מאוד, שמאפשר לייצר דקים מעץ דק וחזק. הוא מגיע בגווני חום כהים לרוב. כמו כן, ישנם דקים מעצי אירוקו אפריקאי, קומורו, ועצי טיק שמספקים מראה כהה ועשיר.

תחזוקה וטיפול בדק עץ
עץ הוא אמנם חומר יפה ואיכותי, אך מעצם היותו טבעי הוא רגיש יותר לבלאי ופגעי מזג אוויר. עצים, שמשתמשים בהם לבניית דקים מעץ, תמיד מטופלים במגוון שיטות הגנה, אך עדיין מצריכים טיפול מעת לעת. לעיתי
ם צריך לצבוע את העץ או למרוח עליו חומר מגן חדש, ולנקות כתמים שונים שיכולים להיווצר.                    
    דק אירוקו      דק אורן      דק סינטטי טימברטק   דק סינטטי           דק איפאה        דק אירוקו        דק סינטטי          דק איפאה  

לייבסיטי - בניית אתרים