פרגולות דקים בניה בעץ
פרגולות ודקים
תכנון ובניית פרגולות ודקים מתבצע באופן אישי ועל פי הזמנה ספציפית של הלקוח, שמתאימה לחלוטין לרצונות ולתנאי השטח של הגינה או הבית הרלבנטיים

קרא עוד  פרגולות ודקים
 
דקים מעץ
אנשים רבים רוצים לבצע בעצמם עבודות שיפוץ ובנייה בבית ואכן דברים רבים ניתן לבצע לבד ברמה סבירה. אך כאשר רוצים להוסיף לגינה או לבית דקים מעץ רצוי להשאיר את העבודה לבעלי המקצוע.

קרא עוד  דקים מעץ
 
פרגולה מעץ
פרגולה מעץ הן הפרגולות הראשונות שהוקמו היו עשויות ענפי עץ שהורכבו כמעין סוכה קבועה המקשרת בין הבית לחצר. בתחתית פרגולה מעץ שתלו גפנים או מטפסים אחרים כדי להנות מצילם ומפירותיהם בעונתם.

קרא עוד  פרגולה מעץ
 
בניית פרגולה
בניית פרגולה כמבנה חיצוני, מיועדת לספק צל או הגנה על אזור חיצוני בבית. כאשר מדברים על בניית פרגולה ישנם שני סוגים עיקריים של פרגולות: כאלו שמחוברות אל הבית ומסוככות על מרפסת או פטיו.

קרא עוד  בניית פרגולה
 
דק עץ
דק עץ ייראה מדהים בגינות עם עיצוב נוף מודרני, שמשלב חומרי בנייה שונים, מזרקות ושאר אלמנטים של גינון. דק עץ מוסיף חמימות לגינה, וניתן להשתמש במגוון צבעים, מרקמים וצורות עיצוב של הדק.

קרא עוד  דק עץ
 
דקים לגינה
דקים לגינה יכולים לפתור בעיות בתנאי השטח של הגינה או החצר שלכם, לרבות שיפועים או קרקע לא אחידה, שמקשה על גינון או על ההתנהלות בגינה. בגינה בה תוואי השטח אינו מישורי, בניית דק על עמודים קטנים..

קרא עוד  דקים לגינה
 
עבודות אחרונות


קרא עוד  עבודות אחרונות
 
לייבסיטי - בניית אתרים